Sesli Sohbet ve Sesli Chat Siteleri Anlatım

Sesli Sohbet ve Sesli Chat Mikrafon Ses Ayarları

Sesli Sohbet ve Sesli Chat Siteleri Anlatım

öncelikle hoşgeldiniz. Sizlere sesli sohbet ve sesli chat siteleri‘ni anlatacağım. Sesli sohbet ve sesli chat siteleri ne işe yarar iceriği nbedir. Seslisohbet sitelerinin bizlere yani siz sohbetcilere sundukları  nelerdir. Sesesli chat siteleri googlede sorguladıgınızda cok sayıda olduklarını göreceksizinz. Sesli Sohbet siteleri insanların eylenmesine aracılık eden sohbet siteleridir. Sesli Chat sitelerinde siz seslisohbet severlere seslichat odalarında topluca ve bire bir sohbet etme imkanı sunmaktadır.

Topluca Sesli Sohbet Nasıl Yapılır?

Sesli Sohbet sitelerinin sesli chat odaları bulunmaktadır. Bu sohbet odalarının isimleri vardır sitelerde genelde 1 den fazla seslisohbet odası bulunmaktadır, Sesli Sohbet odalarında 1 den 300 e kadar sohbetci uye ve misafir bulunabilmekte sohbet odalarında isterseniz mikrafon alabilir sesli konuşup odadaki seslisohbet severlerle siz konuşur onlarda yazarak size cevap verebilirler. Sesli sohbet konuşma ve ses özelliği sunan sitelerdir. Sesli Sohbet Odalarında Ses ve kamera ayarınızı yapmış olmanız gerekebilir. Ses ayarını sizlere başka yazımızda anlatacağız.

Sesli Sohbet, Sesli Chat Ses Ayarları

Windows 7 Sesli chat ses ayarları,Windows 10 Sesli sohbet ses ayarları Seslisohbet,seslichat video anlatımlı ve resimli olarak Anlatım verilmiştir sesli chat ses ayarlarına dair hersey esesli.com tarafından sunulmuştur kullanıcımızın daima en iyi sekilde sohbet etmesini sağlamak durumundayız..

Videolu Anlatım En Alt kısımda Bulunmaktadır Seslisohbet Ses ayaları Videolu izlemek için alt kısıma dogru sayfayı indiriniz.

Merhaba Değerli Kullanıcılarımız ve ilk Defa sitemizê giriş yapan kullanıcılarımız Ses ayarları konusunda sizê çok yardımcı olucak bilgileri detaylı olarak resimli olarak açıklamalı anlatımlarla sunduk sohbet odaları içerisinde admin ve yönetimden online destek alabilirsiniz.

Windows XP ses ayarlarını yapabileceğiniz sayfanın resimli anlatımını size sunmuştum. Şimdi ise insanların kullanıma geçtiği Windows 7 sisteminin ses düzen ayarlarından bahsedeceğim. Kendim henüz daha Windows7 işletim sistemini kullanmasam da ses ayarlarını yapmayı bazı arkadaşların bilgisayarını kurcalayarak öğrendim diyebilirim. Öğrenmiş olduklarımı da bilgisi olmayan ve ses konusunda seslichat odalarımızda sıkıntı yaşayanlarla paylaşayım istedim.

XP’nin tanımını yaparken de size söylemiştim sohbete katılan insanların çoğu mikrofonlarını “Stero Mix” özelliğine sahip konuma getirmek istiyorlar. Ama bazı bilgisizlikler ve olumsuzluklar yüzünden yada şöyle söyleyeyim bazı ayarlamalar yapılmadığından dolayı bu imkansız gibi bir şey oluyordu. Ama sizinle birazdan aşağı kısımda paylaşacağım resimlere iyi baktığınızda, anlatacağım yazımı dikkatli okuduğunuzda ümit ediyorum ki ses ayarınızı istenilen düzene getireceksiniz. Hadi sizi fazla bekletmeden ben anlatıma geçeyim, sizde uygulamasını yapmaya başlayın.

Yapılacak 1. İşlem: Bilgisayarınızın sağ en alt köşede bulunan Hoparlör iconunun üstüne gelerek fareyle sağ tıklayarak “Kayıt Aygıtları” seçeneğini tıklayın. Aşağıdaki resimdekinin aynısı gibi uygulmayı yapacaksınız.

Sesli Sohbet Ses Ayarlarını  Daha İnce Detaylı anlatımını diğer yazımızda yapacağız bizi takip edin.

 

sesli sohbet siteleri, sesli chat siteleri, sesli sohbet anlatım, sesli chat anlatım, sesli sohbet ses ayarları, ses ayarı nasıl yapılır, seslichat, sesli sohbet, ses, ayarlar

You Might Also Like

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir